Boska Strefa Kobiet

Czym się zajmujemy

Blog

Zainspiruj się i zmotywuj tym, co dobre. Odpocznij od natłoku niepotrzebnych informacji krążących w social mediach, skup swój wzrok i myśli na wartościowych treściach.

Akademia

Chcesz się rozwijać? Lubisz towarzystwo innych kobiet i miłą atmosferę? Potrzebujesz treści powiązanych z Twoją wiarą? Zapraszam Cię na warsztaty w Boskiej Strefie Kobiet.

Spotkania

Więcej informacji wkrótce 🙂

Czytam Biblię

Akcja „Czytam Biblię” zrodziła się z potrzeby serca i wiary w moc Słowa Bożego. Moją misją jest promowanie Słowa Bożego i zachęcanie do czytania Pisma Świętego. W swoich warsztatach zawsze opieram się na Słowie Bożym, a moim marzeniem są spotkania dla kobiet, podczas których będziemy czytać fragmenty Pisma Świętego i dzielić się świadectwami, jak Słowo Boże działa w naszym życiu.

misja

Moją misją jest praca z kobietami i dla kobiet. Mam pragnienie, aby kobiety, które spotykam poczuły swoje piękno, odnalazły sens swojego życia, odkryły to, co sprawia im radość i za tym podążały.

Chcę towarzyszyć im na drodze rozwoju i wprowadzania pozytywnych zmian w ich życiu. Bóg pragnie, abyśmy były szczęśliwe, spełnione i wdzięczne. Tą prawdę chcę nieść do kobiet, które jeszcze tego nie wiedzą.

Moją misją jest również promowanie Słowa Bożego i zachęcanie kobiet do fascynującej pracy z Pismem Świętym.

Zespół

Katarzyna Letka

Najnowsze wpisy

Odwiedź bloga

SPOŁECZNOŚĆ

Wejdź na naszą grupę „Boska Strefa Rozmów” i rozmawiaj na tematy bliskie Twojemu sercu. Tu w atmosferze wyrozumiałości i szacunku pomagamy sobie w rozwoju duchowym, rozwoju kobiecości, modlimy się w różnych intencjach, rozważamy Słowo Boże, dzielimy się naszymi talentami (networking), polecamy interesujące treści i wydarzenia oraz umacniamy się w postawie wdzięczności i uwielbienia. Zapraszamy!

znajdź nas na

Copyright © 2018 Boska Strefa Kobiet. Wszelkie prawa zastrzeżone.