Czy masz tendencje do ZAMARTWIANIA SIĘ? Czy rozmyś…

📍Czy masz tendencje do ZAMARTWIANIA SIĘ? Czy rozmyślasz godzinami „co to będzie?” Czy zdarza Ci się tworzyć CZARNE SCENIARIUSZE? Czy BOISZ SIĘ przyszłości?
CO DAJE CI ZAMARTWIANIE SIĘ? Pomaga? Rozwiązuje problemy
💛 Pan Bóg pragnie Twojego spokoju, radości i ufności. ON SIĘ o wszystko najlepiej ZATROSZCZY. Oddaj Mu wszelkie problemy i pozwól działać 🤲🙌 OGŁOŚ GO PANEM WSZYSTKICH SFER SWOJEGO ŻYCIA (pracy, relacji, finansów…) i problematycznych sytuacji. Wsłuchaj się w Jego Słowo, a zobaczysz, jak sprawy zaczną się zmieniać.
👉 Oto cytaty z Pisma Świętego 📖💕, które podpowiadają nam – nie stresuj się, wyrzuć z serca i umysłu wszelkie troski, nie martw się o jutro, zaufaj w Bożą pomoc 😃
💛 „O nic się już zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem! A pokój Boży, który przewyższa wszelki umysł, będzie strzegł waszych serc i myśli w Chrystusie Jezusie.” (Flp 4, 6-7)
💛 „Nie martwcie się zbytnio o swoje życie, o to, co macie jeść i pić, ani o swoje ciało, czym się macie przyodziać […] Przypatrzcie się ptakom […] Ojciec wasz niebieski je żywi. Czyż wy nie jesteście ważniejsi niż one? Kto z Was troską może choćby jedną chwilę dołożyć do wieku swego życia? […] o to wszystko poganie zabiegają. Przecież Ojciec wasz niebieski wie, że tego wszystkiego potrzebujecie.” (Mt 6, 25-33)
💛 „Nie troszczcie się więc zbytnio o jutro, bo jutrzejszy dzień sam o siebie troszczyć się będzie.” (Mt 6, 34)
💛 „Albowiem wie Ojciec wasz, czego wam potrzeba, zanim Go poprosicie…” (Mt 6, 😎
💛 „Bo swoim aniołom dał rozkaz o tobie, aby cię strzegli na wszystkich twych drogach.” (Ps 91)
💛 „Wszystkie wasze troski przerzućcie na Niego, gdyż Jemu zależy na was.” (1 P 5, 7)