Wczoraj był Dzień Taty……

Wczoraj był Dzień Taty…

Widziałam dużo pięknych zdjęć dzieci z tatusiami, tyle miłości, radości, wdzięczności… 💛

Bardzo mnie to cieszy. Potrzeba dziś dobrych ojców, dobrych relacji, dobrego wychowania, autorytetu, wzoru prawdziwego mężczyzny, miłości, szacunku.

Sama niestety nie mogę pochwalić się taką piękną relacją z tatą 😔
Nigdy nie czułam księżniczką tatusia… Nie wiem, co to zachwyt w jego oczach, ciepła relacja. Dużo musiałam w swoim życiu przepłakać z tego powodu, sporo potrzebowałam przepracować, wiele musiało zostać uzdrowione przez Boga 🙈 Wiem, że mój tata robił, co mógł, co potrafił, oddawał, co dostał. Teraz nasza relacja jest lepsza niż w dzieciństwie.

Tak wiele dla CÓREK znaczy OJCIEC. To przy nim buduje się nasza pewność siebie, stosunek do świata i relacje męsko-damskie. To on ma wpływ na to, jak postrzegamy BOGA. Jak wiele tracimy, kiedy nasz ojciec miał problemy z byciem dobrym tatą…

Ale pamiętajmy kochane, że mamy jeszcze, a może nawet przede wszystkim, TATĘ W NIEBIE 💛 Ten Tata zawsze będzie się Tobą zachwycał, dla Niego zawsze będziesz księżniczką, on nigdy nie zawiedzie, zawsze będzie przy Tobie, On chce dla Ciebie jak najlepiej i zna Cię na wylot. Dla Niego jesteś cenniejsza od pereł. Dla Ciebie był gotów oddać życie. Nie ma lepszego 💛 To jest Twój Tata. On ma też moc uzdrowić Twoją relację z ziemskim ojcem, uzdrowić Ciebie i Twoje spojrzenie na samą siebie.

Do tego TATY przytul się mocno i podziękuj za to, że możesz być Jego córeczką ☺️💛